YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ

Açıklama

Biometrik tanıma metotları arasında en başarılı ve en uygulanabilir olanı şüphesiz yüz tanıma sistemidir. Yüz tanıma üreticileri, tanıma başarısının arttırılması için farklı algoritmalar geliştirmiş olup bunlar arasında en başarılısı MAGIC FACE yüz tanıma sistemleridir. Bu markanın önde olma sebebi mevcut yüz tanıma metotlarına ilave eklentilerle ve sıralama farklılıkları ile tanıma yapmasıdır. Farklı kullanım amaçlarına göre birçok modeli ithal etmekte olan firmamız, personel sayısı, kullanım yerinin ışık debisi, geçiş yoğunluğu ve bu işlem için ayrılacak bütçeye göre müşterileri için en uygun yüz tanıma cihazı fiyatı tavsiyesinde bulunmaktadır.

Yüz tanıma sistemleri nasıl kurulur?

Geçişin yapıldığı yerdeki turnike üstüne yahut duvara yüz tanıma sistemleri cihazı montajı yapılır. Yüz tanıma sistemleri cihazları IP tabanlı olduğu için cat6 ile en yakın switche bağlantı yapılır.  Geçişine izin verilen personellerin yüzleri, admin tarafından cihaza tanıtılır. Cihaz her tanıdığı yüz için bir ID numarası belirler. Bu numaralar personel takip sistemi programına, kişinin nitelikleri ve özlük bilgileri ile kaydedilir. Artık sistem kullanıma hazır durumda olup, yüzünü cihaza okutan kişilerin yüzleri daha önceden yüz tanıma cihazına tanıtılmış ise geçiş yetkisini elde ederler.

Yüz tanıma sistemleri hangi alanlarda kullanılır?

Personel takip sistemleri, turnikeli geçiş sistemleri, kapı açma sistemleri, yemekhane kontrol sistemleri, geçiş kontrol sistemleri ve üye takip sistemleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır.

MAGIC FACE MF 880 WIFI Yüz Tanıma Cihazı
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 880 Mifare  Yüz Tanıma Cihazı
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 875  Yüz Tanıma Cihazı
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 835 YÜZ TANIMA SİSTEMİ
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 835 MF Yüz Tanıma Cihazı
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 870 YÜZ TANIMA SİSTEMİ
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 860 YÜZ TANIMA SİSTEMİ
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 860 MF Yüz Tanıma Sistemleri
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 856 ID YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 830 YÜZ TANIMA SİSTEMİ
Daha Fazlası İçin . . .
KVKK UYUMLU PARMAK İZLİ PERSONEL TAKİPSİSTEMİ
Daha Fazlası İçin . . .
MAGIC FACE MF 856 ID YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ
Daha Fazlası İçin . . .

Yüz tanıma sistemlerinin en çok tercih edilme sebepleri arasında; kartlı geçiş sistemlerinde olduğu gibi bir kart taşıma zorunluluğunuzun ortadan kalkması ve kullanıcıların birbirleri yerine kartlarını okutmasının ortadan kaldırmasıdır. Kullanıcıların cihaza temas etmeden yüzlerini okutması sebebiyle cihaz uzun ömürlü olarak deforme olmadan çalışır. Yüz tanıma sistemleri, yüz tarama kapasitesi 300 ile 5000 arasıdır. Yüz tanıma cihazlarımız IP tabanlı olup TCP/IP bağlantı şekli ile bilgisayarlarla data alışverişi yapabilir. Lokal işletmeniz de kullanabileceğiniz gibi, birden fazla farklı lokasyonlardada firmalarınız var ise sabit IP port yönlendirme ile hepsini tek bir merkezden kontrol edebilir ve raporlar alabilirsiniz. Eğer birden fazla yüz tanıma cihazı satın aldıysanız, her bir cihaza ayrı ayrı kullanıcıların yüzlerini tanıtmak zorunda değilsiniz, aktarım programımızla yüz ID’lerini seçtiğiniz makinelere otomatik transfer edebilirsiniz.

Yukarıda Türkiye distribütörü olduğumuz modelleri inceledikten sonra bizimle irtibata geçerek kullanımınız için en doğru cihazı tespit edip, yüz tanıma sistemleri fiyat teklifi isteyebilirsiniz.